„Důvěra, vzájemná úcta a profesionalita je stále mezi námi a je krásné být u toho,“ říká Olga Suchá, majitelka Advokátní kanceláře JUDr. Olga  Suchá s.r.o.

Pozice: advokátka / majitelka

Obor: advokacie, právní služby

Členství v klubu: manažerka klubů Crystal Club Praha a Ametyst Club a Developerský klub Praha

Řekněte nám prosím, čím se Vaše společnost/firma zabývá a jaká je Vaše pozice?

Naše společnost je právní a advokátní kanceláří, která poskytuje svým klientům komplexní právní služby v oblasti nemovitostního, majetkového, trestního a rodinného práva. Své klienty provádíme případem od začátku do konce.

Kdo jsou Vaši typičtí zákazníci nebo jaké zákazníky právě hledáte?

Máme několik skupin klientů:

  1. Jednotlivce či firmy kupující nebo prodávající nemovitosti (zpracováváme kupní smlouvy, vedeme účty úschov, komunikujeme s finančními poradci a pomáháme při bankovním financování)
  2. Podnikatele či společnosti poptávající pomoc v rámci jejich podnikatelské činnosti (zakládáme klientům společnosti, sepisujeme obchodní smlouvy, řešíme a vymáháme pohledávky, sepisujeme žaloby, zastupujeme klienty u soudů)
  3. Jednotlivce řešící majetkové záležitosti (sepisujeme darovací smlouvy, majetková vyrovnání, úpravy společného jmění manželů, závěti, atd.)
  4. Jednotlivce řešící odluku, rozvod manželství a výchovu a výživu dětí (zpracováváme návrhy na rozvod manželství, návrhy na výchovu a výživu dětí, sepisujeme dohody o vypořádání společného jmění manželů a dohody o úpravě poměrů rodičů k dětem, zastupujeme klienty u soudních jednáních)
  5. Osoby, které se dostaly do rozporu se zákonem (obhajoba ve věcech majetkových trestných činů)

 Co se Vám v poslední době povedlo? Jaké jsou Vaše úspěchy, na které jste pyšní?

Úspěšné dokončení několika velkých právních případů, a to jak v oblasti práva nemovitostního tak trestního.

Navázání skvělé spolupráce s odborníky z oboru finančního poradenství – s majiteli společnosti INWIZ FINANCE s.r.o.  – s Jindrou Bezděkou a Jakubem Rotreklem.

Máte nějaké životní krédo?

Sebe dokážeme změnit pouze my sami. A pokud víme, co chceme, pak to stačí jen uvést do reality…