„Moje jméno je moje značka”,“ říká Martina Šuhajová, “proto jsem sama sobě “šéfem”, a projekty, s kterými spojuji svoje jméno, mi musí dávat smysl a cítit je srdcem, tak abych se mohla podívat sama na sebe do zrcadla a klientům a obchodním partnerům do očí.”


Jméno a příjmení: Martina Šuhajová
Název společnosti: Martina Šuhajová https://www.linkedin.com/in/martinasuhajova/
Spolupráce: společnost Imuni https://backoffice.imuni.eu//affiliate/Martina77
Členství v klubu: 1. Business Club Brno (členka) https://businessfriends.cz/prvni-business-club-brno/

                              Pátý klub Brno (manažerka) https://businessfriends.cz/paty-klub-brno/


 

Řekněte nám prosím, čím se Vaše společnost/firma zabývá a jaká je Vaše pozice?

Spolupracuji s českou společností Imuni. Naše produkty jsou postaveny na čistě přírodní bázi a vyráběny výhradně v České republice. Maximální účinnost je zaručena přísným laboratorním testováním. Buduji obchodní tým a rozšiřuji klientskou základnu. Aktuálně pokrýváme český a slovenský trh.

Kdo jsou Vaši typičtí zákazníci nebo jaké zákazníky právě hledáte?

Hledám do týmu schopné lidi, kteří mají zájem růst a rozvíjet se. Mou cílovou skupinou jsou flexibilní a pracovití jedinci, kteří jsou rádi součásti týmu. Odměnou jim bude dynamicky se rozvíjející tým s úžasnou energií, odhodláním a podporou v oblasti vzdělávání. Své místo zde mají i mámy na mateřské či rodičovské dovolené, které se chtějí postavit na vlastní nohy, nebo ženy, které se po tomto období stráveném s rodinou rozhodly vzít podnikání do vlastních rukou a šlápnout do toho i přes překážky, které častá nemocnost dětí přináší. Mám na to řešení – stačí se ozvat.

Co se Vám v poslední době povedlo? Jaké jsou Vaše úspěchy, na které jste pyšní?

Navázání spolupráce s českou společností Imuni, jejíž mise a vize ladí s tou mojí, a kde jsem skutečně srdcem. V lednu letošního roku jsem přijala výzvu a stala jsem se manažerkou vznikající Pátého klubu Brno.

Máte nějaké životní krédo? “Jediné limity, které máme, jsou ty, které si sami stanovíme”

 

Kontaktní údaje: +420 605 461 835, email: martinasuhajova1@gmail.com

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email