„Pomáháme našim klientům řešit jejich budoucnost, protože v ní stráví zbytek svého života…“ říká Martin Polata, Ředitel oddělení akvizic z ECONTRADE a.s. 

 

Jméno a příjmení: Martin Polata
Název společnosti: ECONTRADE a.s.
Pozice: Ředitel oddělení akvizic
Obor: Neveřejné reality, investiční projekty
Členství v klubu: Developerský klub 


 

Řekněte nám prosím, čím se Vaše společnost/firma zabývá a jaká je Vaše pozice?

Naše společnost působí na nemovitostním trhu přes 5 let a zabývá se převážně neveřejnou nabídkou nemovitostí nad 20 mil korun a dalšími zajímavými investičními příležitostmi.  Zakládáme si na osobním a profesionálním přístupu, kdy s klientem projdeme jeho přání a záměr nákupu nemovitostí a poté mu připravíme řešení na míru.

 

Kdo jsou Vaši typičtí zákazníci nebo jaké zákazníky právě hledáte?

Našimi klienty jsou převážně privátní investoři, kteří chtějí prodat nebo koupit investiční nemovitosti – dle potřeb jejich realitního portfolia. Každý klient je pro nás jedinečný a vždy se snažíme předat mu to nejlepší ze svých zkušeností a znalostí nemovitostního trhu.

 

Co se Vám v poslední době povedlo? Jaké jsou Vaše úspěchy, na které jste pyšní?

Za dobu naší působnosti se nám podařilo navázat spolupráci s předními profesionály ve svém oboru, na co jsme opravdu hrdí. Spolupracujeme tak s předními realitními specialisty působící na českém realitním trhu přes 25 let, dále spolupracujeme s renomovanými odborníky v oboru advokacie a realitního práva Advokátní kanceláří JUDr. Olga Suchá s.r.o. a také se specialisty ve finančním poradenství, daňovém poradenství a klientské bonity.

 

Máte nějaké životní krédo?

Nevím kolik času mi ještě zbývá, vím jen to, že každou vteřinu se to krátí. Proto žiji naplno.

 

Kontaktní údaje: Martin Polata,  606 088 387  polata@econtrade.cz

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email