„Management je nuda, nuda, šeď a šeď, ale bez něj není efektivní nikdo a nic…,“ říká Karel Jančík, jednatel z JEDE Consulting s.r.o.

Jméno a příjmení: Karel Jančík

Název společnosti: JEDE Consulting s.r.o.

Obor: Management, projektové řízení především

Členství v klubu: Avantgarde čtvrtek

Řekněte nám prosím, čím se Vaše společnost/firma zabývá a jaká je Vaše pozice?

Projektové řízení a poradenství převážně v oblasti stavebních nebo stavebně technických celků a developmentu. V poměrně malém týmu provozujeme management obecně, samozřejmě nejvíce projektový, ale ten většinou až za odměnu… Pokud už klient ví, že neví a pozve si nás, většinou zjistíme že není co řídit, protože se “to” musí nejprve připravit… takže couvneme k managementu krizovému, k analýzám, nastavením, pak přes projektový řídíme co se dá a když se k tomu dostaneme, vypracujeme i nějaký ten strategický, abychom se příště vyhnuli tomu krizovému.

Kdo jsou Vaši typičtí zákazníci nebo jaké zákazníky právě hledáte?

Hledáme klienty kteří mají projekt (nemovitost, obchodní záměr, firmu) a potřebují pomoci s rozjezdem a řízením. Nebo naopak hledáme klienty, kteří mají chuť investovat a hledají vhodný investiční projekt, který pro ně najdeme, připravíme a budeme řídit.

Nemáme žádného typického zákazníka. Každý zákazník který cítí, že někdo kdo dělá řízení denně mu může pomoci, je náš potenciální zákazník. A klient se pak může věnovat svému byznysu. Pomůžeme s projektem fyzické osobě, která zdědila majetek a neví jak na to, ale pracujeme i pro nadnárodní korporace.

Co se Vám v poslední době povedlo? Jaké jsou Vaše úspěchy, na které jste pyšní?

Nejvíce je pravděpodobně vidět práce pro nadnárodní podniky, které díky nám spokojeně sedí v nejkvalitnějších kancelářských prostorech po celé Praze, což znamená zvládnutí složité procedury projektové řízení. A uspokojit klienta jako je například Opel, Unilever, Pepsi, Casale, Doosan a podobně člověka i nejvíce naučí.

Máte nějaké životní krédo?

Ne