„Předávám životní krásu dál,“ říká Lucie Krymlová školitelka, mentorka, průvodkyně žen a Ind. Sales Director společnosti Mary Kay.

Jméno a příjmení: Lucie Krymlová

Název společnosti: Lucie Krymlová

Pozice: nezávislá obchodní ředitelka společnosti Mary Kay

Obor: pořádání seminářů a školení, osobní rozvoj, kosmetika

Členství v klubu: Palace Středa II 

Řekněte nám prosím, čím se Vaše společnost/firma zabývá a jaká je Vaše pozice?
Osobně si myslím, že pro ženy není péče o sebe a svou krásu něco povrchního, ale základní znak sebeúcty a možnost nastoupit, nebo podpořit cestu sebelásky, objevení svých darů a využití potenciálu. A mám tu čest vést, školit a být mentorkou žen po téměř celé České republice, které tuto myšlenku sdílí se mnou a rozhodly se využít cestu osobního růstu skrze péči o sebe.
Tedy pečuji o tým, v němž jsou ženy, které chtějí buď jen samy pro sebe uceleně uchopit a nastavit vlastní ženskost skrze péči o sebe a poznat svět kosmetiky blíž, dále ženy, které chtějí být součástí inspirujícího prostředí a v neposlední řadě také ženy, které předávají krásu a vše, co se naučily dál, využívají podnikatelskou příležitost s Mary Kay a pečují o své zákaznice a své týmy.

Kdo jsou Vaši typičtí zákazníci nebo jaké zákazníky právě hledáte?
Miluji, když se mé zákaznice stávají mou chodící reklamou. Tedy mé typické zákaznice jsou ženy, které vnímají péči o sebe jako dlouhodobou záležitost, která je součástí jejich každodenních rituálů. Ženy, které hledají ucelený systém péče o pleť – sestavený na míru, lehce uchopitelný a zároveň proměnlivý dle aktuálních potřeb pleti, protknutý individuálním přístupem, přátelským vztahem a kvalitní kosmetikou se 100% zárukou spokojenosti.
V dnešním světě neomezených možností a přesycenosti informací věřím, že každá žena ocení svého osobního průvodce ve světě krásy.

Máte nějaké životní krédo?
Chovej se k druhým tak, jak chceš, aby se oni chovali k tobě.