„Autenticita je to, co nám v našem podnikání přináší výhody. Vytvořit si osobní brand a být unikátní, sám sebou je nejlepší cesta k úspěchu,“ říká Lucia van Middendorp, PR a marketing manager z organizace CARE.

Jméno a příjmení: Lucia van Middendorp
Název společnosti: CARE STRIVE CZECHIA – CARE Česká republika
Pozice: PR a marketing manager
Obor: PR a marketing
Členství v klubu: Dámský podnikatelský klub Praha


Řekněte nám prosím, čím se Vaše společnost/firma zabývá a jaká je Vaše pozice? Jsem součástí úžasného programu Strive Czechia, který má za cíl pomoct mikro a malým podnikatelům růst a uspět ve světě digitální ekonomiky. Vedle toho působím jako mentor marketingu.

Kdo jsou Vaši typičtí zákazníci nebo jaké zákazníky právě hledáte? Naši cílovou skupinou v rámci programu Strive Czechia jsou firmy od jednoho do 50 zaměstnanců, které chtějí pomoc s digitalizaci. Program bude trvat do června 2025. Součástí programu budou konzultace, dotazníky, průzkumy, networking, školení a různé další. Kromě dané aktivity hledám zákazníky, kteří potřebují pomoct s PR a marketingem z pozice mentora.

Co se Vám v poslední době povedlo? Jaké jsou Vaše úspěchy, na které jste pyšní? Každý den přináší nové příležitosti a nápady. Nejvíc mě těší, že jsem přestala přemýšlet v limitech a neobávám se udělat krok i když je do prázdna.

Máte nějaké životní krédo? Na všechno existuje řešení 😉

Kontaktní údaje: Lucia van Middendorp, 731 552 116, luciavanmiddendorp@gmail.com