“Propojujeme kreativitu s nadšením a precizností”, říká Luboš Josef Marek, fotograf a webmaster ze studia FAST SHOTS

Jméno a příjmení: Luboš Josef Marek

Název společnosti: FAST SHOTS, s.r.o. 

Pozice: Fotograf a web master

Obor:  Fotograf – fotoateliér. Grafické studio – tvorba log, časopisů, katalogů a reklam. Internetové studio – tvorba webů a e-shopů.

Členství v klubu: Andělský klub Praha


 

Řekněte nám prosím, čím se Vaše společnost/firma zabývá a jaká je Vaše pozice?

Jsme fotoateliér, grafické a internetové studio, na první pohled jsou to nesourodé činnosti, ale opak je pravdou, krásně nám do sebe zapadají. Pojďme po jednotlivých oborech:

  • Focení – fotíme pro firmy business a PR portréty, reklamu, produkty, architekturu. Pro koncové zákazníky fotíme portrétní profilové fotografie, fotíme rodiny, těhotné, děti, fitness…
    Pořádáme pravidelně kurzy pro začínající i mírně pokročilé fotografy.
  • Grafika & DTP – zpracováváme loga, jednotný styl vizuální komunikace, grafiku i dtp sazbu tiskovin, katalogů, výročních zpráv, časopisů, novin i knih.
  • Internetové studio – realizujeme weby a e-shopy, včetně integrace na srovnávače zboží, platební brány, Zásilkovnu atd.

Dobré fotografie potřebují všichni, někdo k tomu potřebuje i grafiku. Dobrý web potřebuje grafiku i fotky…

Kdo jsou Vaši typičtí zákazníci nebo jaké zákazníky právě hledáte?

Zákazníky můžeme rozdělit marketingově na B&C a B&B, tedy našimi zákazníky jsou jednak lidé, jednotlivci, kteří potřebují kvalitní fotografie na CV, profilové portréty na sociální sítě, nebo i rodiny s dětmi, těhotné ženy. Fotíme i svatby.

Velkou skupinu našich klientů tvoří firmy a podnikatelé, kteří potřebují business PR portréty, ale též potřebují fotit své provozy, produkty, reklamu apod. Pro tuto skupinu pak zpracováváme i různou grafiku, počínaje logem, až po časopisy, katalogy, reklamu, i weby, které pak včetně e-shopů kompletně zpracováváme a spravujeme.

Rádi bychom navázali novou spolupráci s firemními zákazníky, kteří budou naše služby průběžně potřebovat, a vytvoříme s nimi rovnocenný partnerský vztah.

Co se Vám v poslední době povedlo? Jaké jsou Vaše úspěchy, na které jste pyšní?

Realizací, kterými se můžeme pochlubit, je poměrně dost, ze všeho nejraději jsme, když se k nám zákazníci vracejí. Například nyní pro jednoho klienta zpracováváme kompletně s grafikou a obsahem již třetí internetovou prezentaci, která bude brzy spuštěna (první dvě jsou nadále funkční a asi ještě dlouho budou).

Máte nějaké životní krédo?

Chovej se tak, jak bys chtěl, aby se ostatní chovali k tobě.

Kontaktní údaje:

fotograf@novefoto.cz; tel:. 604 232 238

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email