„Každý klient je pro mě VIP“ říká Libor Kulda.

Libor Kulda – Libor Kulda Agency

Reality a facility management

Členství v klubu:  1. Business Club Brno


 

Od roku 2005 se zabývám vším okolo realit. Podílel jsem se na několika developerských projektech v Praze i na jižní Moravě. V rámci této práce jsem prošel spoluprací s několika realitními společnostmi, 5 let v rámci CENTURY 21 Česká republika. Od roku 2020 nabízím své služby pod jménem Libor Kulda Agency. Využívám všechny moderní metody v rámci své práce, pokrok je v této oblasti je nezastavitelný.

Mými zákazníky jsou současní i budoucí majitelé, pronajímatelé a nájemci nemovitostí. V rámci svých zkušeností a přehledu o realitním trhu jsem schopen posoudit stav a cenu nemovitosti, dovedu optimalizovat zisk u investičních nemovitostí, zajišťuji veškeré služby v rámci facility managementu, Tedy technickou správu budov a bytů, jednání s dodavateli energií a dalších služeb, zajistím přestavbu nebo opravu nemovitostí, zajistím spolehlivého nájemce, včetně kompletní komunikaci s ním. Majitelé investičních nemovitostí jsou tak bez starosti.

Nejsem žádný Ferda Mravenec, ale svoje služby zajišťuji ve spolupráci s profesionály ve svých oborech. Konečný výsledek je tak vždy na jedničku s hvězdičkou.

Nemám cílenou reklamu, ale využívám doporučení svých klientů. Vždy se v rámci realit věnuji omezenému počtu zakázek, aby výsledek byl perfektní.

Rok 2020 byli z důvodu covidu zlomový, přesto se mi povedlo vyřešit všechny požadavky mých klientů a ve spolupráci vytvořit nádherný projekt Janáček Office.

8 let se věnuji networkingu a z této oblasti mám také část svých klientů. Vedu jako manažer 1.Business Club Brno.

A životní krédo? Být vždy pozitivně naladěn a dobrou náladu rozdávat všem okolo. A chodit včas.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email