K realitám jsem se profesně dostal v roce 2005. Předtím jsem měl několik zkušeností v rámci vlastního pronájmu bytů z pozice nájemce, a to asi bylo vše, co jsem o této činnosti věděl.

Už na začátku jsem ale pochopil, že se člověk musí spolehnout sám na sebe, na svůj instinkt a vyjednávací schopnosti. Protože realitní makléř je takovým prostředníkem mezi prodávajícím a kupujícím nebo pronajímatelem a nájemcem. A hodně záleží na něm, jak celý takový obchod dopadne. Pracoval jsem pro několik realitních kanceláří, 5 let působil pod hlavičkou CENTURY21 (makléř master), pronajímal jsem byty i kanceláře, prodával byty, rodinné domy i činžovní domy nebo komerční projekty, podílel jsem se i na developerských projektech.

Od května 2020 působím jako privátní konzultant v rámci nemovitostí. Skloubil jsem tak svoje zkušenosti, kontrakty a využil doporučení, která jsem od svých klientů obdržel. Kromě kompletního realitního servisu při pronájmu nebo prodeji nemovitostí, se věnuji také správě nemovitostí pro své stálé klienty. Spolupracuji i s investory a dokáži jim na základě jejich požadavků doporučit nemovitost a tu optimalizovat v rámci krátkodobých nebo dlouhodobých pronájmů. V rámci spolupráce jako manažer klubu Business Friends navazuji další kontakty, prospěšné i pro moje klienty. Působím i jako projektový manažer Janáček Office.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email