Jméno a příjmení: Kateřina Holoubková

Název společnosti: Re/max Atrium 

Pozice: ISO Certifikovaný realitní makléř

Obor: Reality

Členství v klubu: Andel’s hotel úterý

Řekněte nám prosím, čím se Vaše společnost/firma zabývá a jaká je Vaše pozice?

je to více jak 7 let co jsem se rozhodla odejít z developerské společnosti, kde jsem pracovala na pozici Manager prodeje a pronájmu nemovitostí. Chtěla jsem zůstat u realit, ale rozhodovat o svém čase, prioritách a obchodech sama. Proč jsem se rozhodla pro Re/max? Věděla jsem, že chci jít do velké seriózní společnosti, která nabízí svým klientům zázemí a právní podporu. Voleb bylo několik, ale nakonec rozhodla tradice, školící systém realitních makléřů a sympatie na úvodním pohovoru. S podporou mých kolegů a zázemí kanceláře svým klientům nabízím komplexní sortiment služeb od pronájmu a prodeje Vaší nemovitosti, poradenské a právní služby, homestaging, vyhledání Vaší nové nemovitosti, daňové poradenství po prodeji Vaší nemovitosti až po hypoteční servis, zkrátka komplexní služby vedoucí k rychlému a bezpečnému prodeji, pronájmu či koupi Vaší nemovitosti.

Kdo jsou Vaši typičtí zákazníci nebo jaké zákazníky právě hledáte?

Bydlení řeší každý z nás, proto i Vy jste mým klientem a nebojte se na mě obrátit s jakýmkoli realitním problémem.

Co se Vám v poslední době povedlo? Jaké jsou Vaše úspěchy, na které jste pyšní?

Každý realitní případ je novou výzvou, kterou ráda přijímám. Rok 2019 byl v mé realitní praxi zatím nejúspěšnější. Kromě mnoha lidských příběhů schovaných za prodané či pronajaté nemovitosti jsem byla citována v několika médiích na téma vývoje trhu či změn v realitních zákonech jako například Mladá Fronta Dnes či reportáž v Hlavních zprávách TV Prima. Letošní rok pokračuje v načatém a i přes nelehkou situaci roku 2020 je tento rok bohatý na mnoho realitních zkušeností i citací v médiích jako např. v Blesku, AHA!, Lidových novinách, rozhovor na Radio Žurnálu, reportáž v CNN Prima News či v Hlavních zprávách TV Nova.

Máte nějaké životní krédo?

Celý život beru jako výzvu. Zjišťuji své limity a snažím se na nich pracovat tak, abych se posunula dále. V mládí mě hodně ovlivnil citát pana Aristotela ,,Chceš hýbat světem? Hni sám sebou!,, Tohoto se držím celý život jak v pracovním, tak i v osobním životě. Slovo ,,nejde,, nepatří do mého slovníku.