„ŽIJ SVÉ SNY,“ říká Karolina Ladýřová, majitelka Karolina’s Beauty.

Jméno a příjmení: Karolina Ladýřová

Název společnosti: Karolina’s Beauty

Pozice: Majitelka

Obor: Makeup a péče o pleť

Členství v klubu: Holiday Inn středa 

Řekněte nám prosím, čím se Vaše společnost/firma zabývá a jaká je Vaše pozice?

Jsem majitelkou Karolina’s Beauty aneb Tajemství ženské přitažlivosti. Věřím, že každá z nás chce být někdy nepřehlédnutelná a chce se cítit sebevědomě. A tak kouzlím. S Vašimi vlasy, make-upem i pletí. Upravím Vás na ples, svatbu či jinou zvláštní příležitost a naučím Vás starat se o Vaši pleť. Mým cílem je, abyste se cítila zejména sama sebou, sebevědomě, sexy, jako princezna…prostě tak, jak máte zrovna náladu:)

Kdo jsou Vaši typičtí zákazníci nebo jaké zákazníky právě hledáte?

Mí zákazníci jsou především ženy, které se chtějí nechat zkrášlit na zvláštní příležitost, ať už je to ples, večírek, svatba aj. nebo ženy, které se chtějí naučit pečovat o svou pleť, rozšířit obzory v líčení či naučit se, co se pro jejich typ obličeje a pleti hodí. Věnuji se jak osobní klientele, tak individuálním či skupinovým workshopům.

Co se Vám v poslední době povedlo? Jaké jsou Vaše úspěchy, na které jste pyšní?

Za poslední rok mám za sebou velmi úspěšné svatební focení fotoknihy a několika editoriálů, fotografický workshop v Chorvatsku, kde jsem nonstop líčila několik modelek na glamour a akt focení, dále pak několik módních přehlídek a líčení při natáčení seriálu Pralinky.

Máte nějaké životní krédo?

“ŽIJ SVÉ SNY”