„Vše co děláš, dělej v radosti a s láskou.“ říká Jitka Janešová, lektorka jógy z Jitčiny jógy.

Pozice: lektorka jógy

Členství v klubu: PALACE STŘEDA I

Obor: Jóga a zdravý pohyb

Řekněte nám prosím, čím se Vaše společnost/firma zabývá a jaká je Vaše pozice?

Jsem lektorkou jógy. Lektoruji jógu od dětiček až po seniory, také docházím do firem, kde vedu pravidelné lekce přímo v jejich prostorách. Mou specializací je Hormonální jógová terapii podle Dinah Rodrigues, která dokáže pomoci od typických ženských i mužských problémů dnešní doby.

Učím své klienty, jak mohou sami v sobě znovu-nalézt harmonii a probudit svou energii. A to jak po stránce tělesné –  skrze zdravý pohyb a nastartování samo-ozdravných procesů v těle. Tak na rovině psychiky –  kdy s pomocí blahodárných dechových technik či zklidňujících relaxací docílíme pocitu vnitřního klidu.

Více informací můžeže nalézt na www.jitcinajoga.cz nebo na facebooku: Jitka Janešová – Jitčina jóga

Kdo jsou Vaši typičtí zákazníci nebo jaké zákazníky právě hledáte?

Každý, kdo se chce těšit lepšímu ZDRAVÍ, životní POHODĚ a HARMONII.

Dnešní uspěchaná doba, sedavé zaměstnání a stres se podepisují na našem zdraví. Typickými zákazníky jsou ženy, které chtějí přírodní cestou podpořit své zdraví, které se chtějí cítit dobře, ve svém těle a psychicky. Hormonální jóga pomáhá při nejrůznějších potížích způsobených hormonální nerovnováhou jako je například problematická menstruace, nastupující menopauza, potíže s pletí, padání vlasů, změny nálad a potíže se spánkem. Může pomoci k vytouženému miminku, podporuje funkci štítné žlázy a zvýší imunitu.

Přibývají i muži, kteří vyhledávají Hormonální jógu pro muže, zejména z důvodu dopadu stresu.

Co se Vám v poslední době povedlo? Jaké jsou Vaše úspěchy, na které jste pyšní?

Jsou zejména zpětné vazby od klientů, kterým jóga pomáhá. Tato slova mě podpoří a dodávají energii a motivaci, že jsem na správné cestě, cestě pomoci druhým.

Velká vděčnost a poděkování za krásný projekt na sklonku 2019 – Kurz Hormonální jógy pro neslyšící, který by se neuskutečnil za pomoci druhých (poskytnutí prostorů, zajištění překladatelky).

Mám také radost, že mohu být součástí charitativních projektů, jako například vedení jógy pro onkologické pacienty.

Máte nějaké životní krédo?

“ Vše co děláš, dělej v radosti a s láskou.“