„Když máte podnikání postaveno na hodnotách férovosti, lidé se za vámi rádi vracejí.“ říká Jaro Kováč, zakladatel HOME Hunters

Jméno a příjmení: Jaroslav Kováč

Název společnosti: HOME Hunters, s.r.o.

Pozice: zakladatel

Obor: reality, development

Členství v klubu: Odpolední klub Brno

 


Řekněte nám prosím, čím se Vaše společnost zabývá a jaká je Vaše pozice?

Dlouhodobě patříme mezi TOP5 realitních kanceláří v Brně, co do nabídky bytů. Kromě toho, že rezidenční nemovitosti jsou náš domácí revír, pomáháme mnoha VIP klientům se správou jejich komerčních nemovitostí v centru města – některé z nich patří k nejznámějším objektům v Brně. A v neposlední řadě excelujeme v neveřejných nabídkách výnosových komerčních nemovitostí – ať už bytových domů nebo kancelářských center.

Co se Vám v poslední době povedlo? Jaké jsou Vaše úspěchy, na které jste pyšní?

V roce 2021 jsme zprostředkovali transakce za více než půl miliardy korun, spravujeme některé ikonické budovy v Brně a jsme v oboru známi pro svou profesionalitu a férové jednání. Lidé v naší společnosti jsou jako jedna velká rodina a tráví spolu mnoho volného času i mimo práci – máme tedy radost jak z úspěchů v obchodní rovině, tak v rovině lidské.

Máte nějaké životní krédo?

Když nikdy nelžeš, nemusíš si nikdy nic pamatovat 🙂 Je to jednoduché krédo, ale neskutečně osvobozující, když se ním člověk opravdu řídí.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email