Jméno a příjmení: Jiří Linhart

Název společnosti: E DANIELY, spol. s r.o.

Pozice: společník

Obor: Fashion

Členství v klubu: Grand Majestic pátek


 

E.daniely je přední česká značka módy, která letos slaví 30 let od svého založení. Značku založily společně Daniela Flejšarová a Eva Janoušková – dnes významné jména na scéně módního designu. Disponujeme vlastním ateliérem se svou dílnou a kmenovými střihačkami, modelářkami i krejčovými. Krom toho spolupracujeme s řadou lokálních šicích dílen.

Naše výtvory najdete v Oděvní galerii poblíž Národního divadla, která je na stejném místě už 26 let.

Každý rok vytvoříme dvě kompletní sezónní kolekce (jaro-léto a podzim-zima) a několik menších mezikolekcí. Obě sezónní kolekce jsou předvedeny na velké módní přehlídce.

Za dobu existence jsme vytvořili také několik kolekcí pro soutěž MISS, kolekci pro Alenu Šeredovou pro MIS WORLD 1998, v níž získala tehdy neuvěřitelné čtvrté místo.

V E.daniely vznikly od návrhu až po ušití kompletní nástupové kolekce pro LOH v Londýně (slavné holínky) a LOH v Riu.  Pro LOH v Tokiu jsme vyrobili kompletní sady sportovních oděvů pro naše skokové jezdce (Aleš Opatrný, Anna Kellnerová a celý jejich tým).

Jak Daniela, tak Eva připravily mnoho kostýmů pro film i divadlo. Navrhujeme a šijeme veškeré jevištní kostýmy pro Magdalenu Koženou.

Věnujeme se také korporátní módě. Stojíme například za návrhy a výrobou oděvů pro resort na Maledivách Velaa

NEJVĚTŠÍ RADOST NÁM DĚLÁ ÚSMĚV NA TVÁŘI VŠECH ZÁKAZNÍKŮ

Naším typickým zákazníkem je žena/dáma, která nechce dělat kompromisy v kvalitě a úrovni oděvu. A je jedno, zdali chce oděv na volný čas, business, sport anebo společenskou událost.

Dalším z typických klientů je firma, která chce obléknout své zaměstnance (včetně mužů) do kvalitních stejnokrojů, oděvů ve firemních barvách anebo jim zkrátka dopřát v rámci benefitů výběr oděvu dle jejich uvážení. Anebo se firma rozhodne na ozvláštnit svůj firemní event módní přehlídkou, kterou umíme zprodukovat od A do Z..

Realizujeme pravidelně zakázky pro jednotlivce i firmy, kteří mají svůj business projekt týkající se módy, ale neví si rady s výrobou a prvními návrhy.
V poslední době jsme také realizovali několik poptávek po ušití oděvů pro golfisty (muže i ženy) a začali jsme se zabývat šitím košilí pro muže.

Přijďte k nám do ateliéru anebo do Oděvní galerie na skleničku. Budeme střídmí ve slovech, spíše vás budeme poslouchat 🙂

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email