„Ty nejlepší věci v životě, bývají často ty nejjednodušší,” říká Hanka Valentová Vojtová, CEO z Heracleum s.r.o. a BILEGRIA s.r.o.

Jméno a příjmení: Bc. Hana Valentová Vojtová

Název společnosti: Heracleum s.r.o.

Pozice: CEO

Obor: Lékárenství a přírodní produkty

Členství v klubu: Panorama Wellness Plzeň 

Řekněte nám prosím, čím se Vaše společnost/firma zabývá a jaká je Vaše pozice?

Společnost Heracleum s.r.o. provozuje v Plzni lékárnu Remus a e-shop www.fairnature.cz . Najdete u nás nejen schopný personál, který umí poradit, ale také Vám vyrobíme individuálně připravované léčiva v naší laboratoři. Nabídneme Vám sortiment klasických léčiv, ale také jejich přírodních alternativ. V kamenné lékárně i v e-shopu najdete širokou škálu přírodní kosmetiky, přírodních produktů, ale i ekologických přípravků pro Vaši domácnost. Přistupujeme ke každému klientovi s respektem, ať si vybere cestu přírodní či klasickou.

Kdo jsou Vaši typičtí zákazníci nebo jaké zákazníky právě hledáte?

Naši zákazníci jsou především pacienti, kteří řeší svoje zdravotní problémy. Snažíme se ale, aby si k nám našli cestu i klienti, kteří řeší prevenci. Jak se ukazuje, prevence a zdravý životní styl je a bude do budoucna stále důležitější. Také u nás uvítáme zákazníky, kteří mají respekt k přírodě a např. vyhledávají ekologické přípravky na praní, anebo používají kosmetiku s přírodním složením, která není testovaná na zvířatech. Také máme spolupráci se zařízeními sociální péče, tady máme velmi širokou spolupráci zahrnující nejen zásobování léky pro klienty. Hledáme ke spolupráci firmy,  kterým můžeme nabídnout správu lékárniček, často pomůžeme i s hledáním lékaře pro pracovně – lékařské služby, anebo sestavíme návrhy balíčků s vitamíny pro zaměstnance. Zavezeme zdarma až na místo určení. Našimi klienty jsou také školy, kterým jsme dodali např. bezkontaktní teploměry a další zdravotnický materiál. Zúčastňujeme se výběrových řízeních – jsme hrdým dodavatelem léčiv pro leteckou záchrannou službu Líně.

Co se Vám v poslední době povedlo? Jaké jsou Vaše úspěchy, na které jste pyšní?

Vždycky mám radost, když někomu můžeme pomoci – např. pacient, který nemůže sehnat svůj lék, nebo třeba paní ředitelka dětského domova, která nemá pro zaměstnance ani děti roušky a desinfekce – sehnali jsme alespoň ušité. Mám radost, že nám to v pracovním kolektivu pěkně šlape, mám velké štěstí na lidi, s kterými pracuji a jsem na ně pyšná.  Vyrábíme vlastní produkty – bylinné sirupy, čaje a tinktury podle receptur lidových léčitelů. Každému podnikateli doporučuji zejména sirup Medea – najdete v něm bylinky, které Vám pomůžou se stresem 🙂 . Jsem pyšná i na náš e-shop – uvidíte, za chvíli bude v novém kabátu a bude tak daleko krásnější a funkčnější, než-li je teď. Také připravujeme otevření další kamenné lékárny v Železné Rudě – v srdci šumavské přírody, snad se nám povede a budeme na ní hrdí !

Máte nějaké životní krédo?

Žít a pracovat s radostí v srdci. Svůj úspěch a profit vracet zpět v podobě pomoci druhým. Respektovat přírodu, využívat její sílu a moudrost, mít k ní úctu a neškodit jí.