„Bohatství není o penězích, ale o možnostech, které vytváří.“ říká Bc. Adam Pospíšil, majitel a jednatel poradenské společnosti Pospíšil & Pospíšil, s.r.o. a správce privátního fondu Evergreen Fund, s.r.o..

Jméno a příjmení: Adam Pospíšil

Název společnosti: Pospíšil & Pospíšil, s.r.o., Evergreen Fund, s.r.o.

Pozice: Grandmaster

Obor: Finanční poradenství a správa privátního fondu

Členství v klubu: První Business Club Praha


Naše firma se zabývá poskytováním finančního poradenství pro fyzické osoby, podnikatele i společnosti. Našim klientům nabízíme kompletní nabídku finančních produktů, jako jsou hypoteční úvěry a veškeré možnosti financování. Dále nabízíme pojištění života i majetku. V neposlední řadě se pak zabýváme správou privátního fondu (fond dle §15 ZISIF), kde našim klientům zhodnocujeme finanční prostředky pomocí veřejně obchodovaných fondů a akcií.

Typický zákazník pro nás zcela neexistuje, jelikož umíme nabídnout řešení téměř jakýkoliv požadavek po finančních produktech. Pokud mám ale generalizovat, pak nejvíce se v poslední době zabýváme hypotékami, tedy typického klienta bych identifikoval jako někoho, kdo aktuálně hledá nebo již našel bydlení, které chce financovat pomocí hypotečního úvěru. Dále pak našimi klienti jsou afluentní lidé nebo společnosti, které hledají alternativní možnosti zhodnocení volných prostředků.

V poslední době se nám povedlo uvést na trh náš vlastní produkt tedy Privátní fond a meziroční růst tržeb o více jak 260%.

Mým životním krédem je: “Chovej se k ostatním tak, jak chceš aby se chovali k tobě.”

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email