Webinář: Podnikat jako OSVČ, nebo s. r. o.?

28únor15:0017:00Webinář: Podnikat jako OSVČ, nebo s. r. o.?15:00 - 17:00

Podrobnosti události

Chcete se správně rozhodnout, kterou formu pro své podnikání zvolit? 


Na tomto základním kurzu se od Šárky dozvíte, zda je pro vás lepší OSVČ, nebo s. r. o. 

a jak je případně kombinovat. ​ 


Přihlaste se na nejbližší termín a podnikejte správně.


Nejbližší termín: 28. 2. 2023 od 15 do 17 hod. ​ 


Cena 1 990 KčKdo je lektorka Šárka Pelikánová? 


Ing. Šárka Pelikánová je majitelka účetní a daňové kanceláře a se svým týmem vede účetnictví a daně více než 300 klientům. Přesně ví, na co se nejčastěji ptáte a z čeho vám vyskakuje vyrážka. Sama dobře zná otázky podnikatelů a ráda na ně zodpovídá i v podcastu „sníDANĚ s Šárkou“. Srozumitelně seznamuje s aktuálními a důležitými informacích ze světa daní. Šárka také přednáší na Univerzitě Karlově. ​


Obsah kurzu 


​Šárka s vámi probere základní otázky, které nejčastěji jako podnikatelé řešíte: ​ Co musím udělat na začátku podnikání jako OSVČ a s. r. o.? Jaký je rozdíl ve zdanění OSVČ a s. r. o., co je výhodnější? Které daně mám platit a jak zjistím kolik? Musím být v podnikání i plátcem DPH? ​ Šárka vás v průběhu semináře upozorní na základní povinnosti, které jako podnikatelé z hlediska daní a účetnictví máte. Seznámí vás se všemi nástrahami a riziky, které na vás číhají. Zjistíte, jak si ušetřit čas i nervy, a kdy je vhodné svěřit své účetnictví do rukou odborníka.


Je pro mě seminář vhodný? 


Seminář je must-have pro každého, kdo se chce živit nebo se již živí jako OSVČ či zakládá vlastní s. r. o. Pomůže vám zorientovat se v účetnictví a udělá jasno v tom, na co je třeba dát si pozor a co je důležité nezanedbat. Zároveň se dokážete z daňového a účetního hlediska rozhodnout pro správnou formu podnikání. Semináři porozumí i úplní začátečníci. Šárčinou tajnou schopností je mluvit o daních lidsky.


Kolik času si mám na seminář vyhradit? Mám si na seminář něco nachystat? 


Webinář je na 2 hodiny. ​ Připravte si seznam otázek, na které byste v průběhu semináře chtěli najít odpověď. Šárka ráda zodpoví co největší počet dotazů.


Mějte to kompletní 


Máme pro vás druhou pokračování – Webinář: Jak na daně u OSVČ?​ Podnikáte jako OSVČ a nejste si jisti, jaký typ zdanění příjmů je pro vás nejvýhodnější? ​ Vše si ve 2 hodinách vysvětlíme na příkladech. ​ Navíc získáte slevu při koupi obou seminářů.

Více

REGISTRACE ZDE

Přihlásit se

Čas

(úterý) 15:00 - 17:00

Místo konání

on-line