Webinář: Jak na daně u OSVČ?

21únor15:0017:00Webinář: Jak na daně u OSVČ?15:00 - 17:00

Podrobnosti události

Podnikáte jako OSVČ a nejste si jisti, jaký typ zdanění příjmů je pro vás nejvýhodnější?

Dumáte, zda budete mít nedoplatek na sociálním a zdravotním pojištění?

Už nemusíte, vše si ve 2 hodinách vysvětlíme na příkladech.

 Přihlaste se na nejbližší termín a podnikejte správně.

21. 2. 2023 od 15 do 17 hod.

Cena 1 990 Kč 


Kdo je lektorka Šárka Pelikánová? 


Ing. Šárka Pelikánová je majitelka účetní a daňové kanceláře a se svým týmem vede účetnictví a daně více než 300 klientům. Přesně ví, na co se nejčastěji ptáte a z čeho vám vyskakuje vyrážka. Sama dobře zná otázky podnikatelů a ráda na ně zodpovídá i v podcastu „sníDANĚ s Šárkou“. Srozumitelně seznamuje s aktuálními a důležitými informacích ze světa daní. Šárka také přednáší na Univerzitě Karlově. 


Obsah kurzu 


Šárka s vámi projde základní otázky, které nejčastěji jako OSVČ řešíte: ​ Který ze 3 způsobů zdanění příjmů si mám vybrat? Je pro mě výhodná paušální daň? Co vše se musí ještě zdaňovat kromě příjmů z podnikání? Jak zjistím, kolik budu platit na sociálním a zdravotním pojištění? ​ Šárka vás v průběhu semináře upozorní na základní povinnosti, které jako podnikatelé z hlediska daní a účetnictví máte. Seznámí vás se všemi nástrahami a riziky, které na vás číhají. Zjistíte, jak si ušetřit čas i nervy, a kdy je vhodné svěřit své účetnictví do rukou odborníka. 


Je pro mě seminář vhodný? 


Seminář je must-have pro každého, kdo se chce živit nebo se již živí jako OSVČ. Pomůže vám zorientovat se v základních povinnostech OSVČ z hlediska daní a účetnictví. ​ Semináři porozumí i úplní začátečníci. Šárčinou tajnou schopností je mluvit o daních lidsky.


Kolik času si mám na seminář vyhradit? Mám si na seminář něco nachystat? 


Webinář je na 2 hodiny. ​ Připravte si seznam otázek, na které byste v průběhu semináře chtěli najít odpověď. Šárka ráda zodpoví co největší počet dotazů.


Mějte to kompletní 


Máme pro vás druhou pokračování – Webinář: Podnikat jako OSVČ, nebo s. r. o.? ​ ​Chcete se správně rozhodnout, kterou formu pro své podnikání zvolit? Na tomto základním kurzu se od Šárky dozvíte, zda je pro vás lepší OSVČ nebo s.r.o. a jak je případně kombinovat. ​ Vše si ve 2 hodinách vysvětlíme na příkladech. ​ Navíc získáte slevu při koupi obou seminářů.


Více

REGISTRACE ZDE

Přihlásit se

Čas

(úterý) 15:00 - 17:00

Místo konání

on-line