Toto je opakovaná událost

Sociální sítě - Budování značky na soc. sítích

17září9:0016:00Sociální sítě - Budování značky na soc. sítích9:00 - 16:00 Lidická 31, Praha 5

Podrobnosti události

Budování značky podporuje prodej

Budování značky na sociálních sítích je workshop určený firmám i jednotlivcům, kteří chtějí být více vidět, prezentovat se moderním způsobem a podpořit tak prodej.

Ať jste správce firemních profilů či obchodník, který se chce věnovat sebeprezentaci na soc. sítích, tento kurz vás naučí, jak svou komunikaci strategicky řídit a jaký obsah dlouhodobě publikovat.

Zaujměte svým obsahem

Zjistěte, jak tvořit příspěvky, které budou zajímat vaše fanoušky, a jak je co nejvíce zatraktivnit. Rozšiřte si povědomí o tom, co na které soc. sítě patří a co naopak ne. Zvyšte dosah vašich příspěvků pomocí praktických tipů.

Dozvíte se odpovědi na otázky:

– Jak dát vaší komunikaci jednotnou koncepci?

– Jak zvýšit dosah příspěvků?

– Jak zapojit vaše kolegy, aby byl výsledek co nejlepší?

Dále získáte:
– Přes 100 obsahových témat pro vaše příspěvky

– Vzorový redakční plán

– Spousty praktických rad, díky kterým vaše soc. sítě oživíte

Obsah workshopu:

Soc. sítě pro byznys strategie

Které sociální sítě jsou efektivní právě pro váš byznys? A jakou strategii na ně zvolit? Získáte návod, jak vytvořit obsahovou strategii a co by v ní nemělo chybět. Řekneme si, jak si vydefinovat svoji značku a potažmo její zákazníky, což vám pomůže ve vaší komunikaci. Projdeme si také pravidla GDPR.

Systém práce a obsahová témata

Poradíme vám, jak k péči o sítě přistupovat systematicky, aby vás stály co nejméně času. Projdeme si přes 100 témat pro vaše posty, včetně názorných ukázek. Podíváme se také na vaše příspěvky a zhodnotíme, jak by šly ještě vylepšit. Řekneme si, jak jednotlivá témata můžete zpracovávat. A naučíte se, jak vytvářet redakční plán, který vám značně ulehčí práci.

Lektor:

Veronika Honsová

Struktura a organizace semináře:

6 hodinový workshop, ve kterém se budete učit interaktivní formou – cvičeními, skupinovými pracemi, aplikací do praxí a diskuzí.

Místo konání semináře:

Praha

Více

Čas

(čtvrtek) 9:00 - 16:00

Místo konání

Lampárna Lidická

Lidická 31, Praha 5