Slavnostní zahájení Odpoledního podnikatelského klubu v Brně

06říjen15:4518:00Slavnostní zahájení Odpoledního podnikatelského klubu v Brně15:45 - 18:00 Rooseveltova 564/6, 60200, Brno

Podrobnosti události

Přijměte od nás pozvání na slavnostní zahájení Odpoledního podnikatelského klubu v rámci networkingové platformy Business Friends. 

Každé zahájení musí být velkolepé! U nás dostanete možnost setkat se se všemi členy našeho klubu, poznat nové přátele a budoucí obchodní partnery. 

V Brně se na našich klubech sešlo od 25.5.2021 víc jak 350 majitelů firem, kteří si mezi sebou předali téměř 1000 kontaktů na potenciální zákazníky a spolupracovníky, ale také rad a tipů do podnikání, a uzavřeli mezi sebou již obchody v hodnotě přes 10 milionů korun.

Rádi se seznámíme i s Vašimi aktivitami. Připravte si prosím v jedné minutě informace o sobě. A promyslete si i to, s čím potřebujete v podnikání pomoci. Naši členové a hosté Vám rádi předají své zkušenosti a kontakty. 

Dále na Vás čeká výborné občerstvení a hlavně spousta dobré nálady 😊

KDY: ve středu 6.10.2021 od 15:45 do 18:00 hodin

KDE: v konferenčním prostoru Sklepní galerie Janáček Office, Rooseveltova 6, Brno

Program:
Úvod a představení účastníků 
Strukturovaná agenda vedoucí k předávání kontaktů a zkušeností
Networking

Cena účasti na setkání:
350Kč včetně DPH.  
K platbě prosím využijte tento odkaz: https://www.pays.cz/paymentlink…

Platba v hotovosti na místě již není možná.

Abychom mohli provést závaznou rezervaci Vašeho místa na setkání, je nutno provést platbu. Usnadníte nám tak zajištění rautu pro potřebný počet osob, za což Vám velice děkuji 😊

Potvrďte prosím svou účast nejpozději do 3.10.2021. Poté Vám již nemůžeme garantovat místo na podnikatelském setkání či uvedení Vašeho jména na seznamu účastníků. Po tomto termínu ztrácíte nárok na vrácení platby, pokud se setkání nemůžete zúčastnit. Můžete však za sebe poslat náhradníka ze své společnosti či požádat o rezervaci místa na dalším termínu podnikatelského setkání.

Více

Pořadatel

Business Friends

Business Friends s.r.o. Na Kodymce 25/14, Praha 6

Learn More