Otevření Pátého byznys klubu

06prosinec9:0011:30Otevření Pátého byznys klubu9:00 - 11:30 Přízova 526/7, 602 00 Brno-střed

Podrobnosti události

Naše čtyři brněnské kluby už jsou téměř naplněny stovkou zajímavých členů/firem, kteří zatím vykázali profit z klubů přes 150 000 000Kč. 


Srdečně Vás proto zveme na slavnostní otevření Pátého klubu Business Friends Brno v úterý 6.12.2022 od 9 do 11 hodin v Grand Kitchen Vlněna na Přízové 7.


Registrovat se můžete na tomto odkazu: https://forms.gle/xPakN2xLMJpLzDV18 

Účast je zdarma.


Tento klub má mimojiné za cíl propojit lidi z různých oborů, kteří úspěšně propagují svůj byznys na sociálních sítích a chtějí se posunout k větším zakázkám, s těmi, kteří se na získávání zákazníků skrze sociální sítě teprve chystají. A samozřejmě také se všemi, pro koho jsou tyto cílové skupiny zajímavé.


V rámci programu Vás čeká jak klasický networking, kdy dostanete zhruba jednu minutu na představení sebe a svého byznysu, tak dva vstupy našich vážených hostů, odbornic na sociální sítě.


Jak mám na LinkedIn být vidět? Dá se LinkedIn považovat za plnohodnotný prodejní kanál? O čem a jak často mám psát?V rámci této krátké přednášky od Gabriely Klobásové ze společnosti S Tinou si odpovíme na tyto otázky a představíme si základní pravidla a náležitosti aktivního působení na LinkedIn.

Tým „S Tinou” se věnuje profesionálnímu mentorinku a konzultanství v oblastech práce s potenciálem a talenty, sestavování strategií a byznys plánů, budování značek a v neposlední řadě vlastním metodikám byznysových dovedností.


Známá Instagramová star Marie Rogozhniková alias Sladko Brno si pak pro Vás připravila blok na téma “IG jako marketingový nástroj pro podnikání”. Co se v něm dozvíte?

– 5 kroků, jak udělat ze svých sledujících zákazníky;

– 4 pravidla pro ideální obsah;

– 3 tipy, jak se propagovat zdarma.

Marie v Sladko Brno úspěšně prodává dorty a své služby přes Instagram už po dobu 7 let. Pomáhá podnikatelům nastavit jejich profily tak, aby dosáhly vyšších prodejů skrze sociální sítě a vydělávali si tím, co opravdu milují.


Těšíme se na setkání a spolupráci s Vámi!

Více

REGISTRACE ZDE

REGISTRACE ZDE

Pořadatel

Business Friends

Business Friends s.r.o. Na Kodymce 25/14, Praha 6

Learn More