březen, 2021

31březen14:0018:00Virtuální událostFiremní LinkedIn efektivně s Eliškou VyhnánkovouWorkshop šitý na míru podnikatelům a vytvořen speciálně pro Business Friends. Na půldenním workshopu se naučíte používat LinkedIn jako efektivní nástroj pro řízení a zviditelnění vaší firmy.14:00 - 18:00

Podrobnosti události

Workshop šitý na míru podnikatelům a vytvořen speciálně pro Business Friends. Na půldenním workshopu se naučíte používat LinkedIn jako efektivní nástroj pro řízení a zviditelnění vaší firmy.

Během semináře se společně podíváme na LinkedIn jako nástroj firemní komunikace. Zaměříme se na funkční propojení osobních profilů, vytváření obsahu a strategie profilu firemního. Jak má vypadat reprezentativní profil zaměstnance? Jak navazovat kontakty a motivovat kolegy ke komunikaci na LinkedInu. Jaký obsah vytvářet? Jak zajistit podporu svých firemních příspěvků? Projdeme i základní informace o firemních kampaních. To vše, a mnohem více, se dozvíte již 31. března.

Kapacita workshopu je omezena a proto bude místo na workshopu rezervováno až po úhradě účastnického poplatku. Storno účasti je možné nejpozději do 24. 3. 2021. Poté již nevzniká nárok na vrácení účastnického poplatku.

Workshop povede Eliška Vyhnánková, autorka bestselleru Jak na sítě.

Cena workshopu: 1.990 Kč+DPH pro členy Business Friends / 2.190 Kč+DPH pro ostatní.

KAPACITA WORKSHOPU JE OMEZENA
REGISTRUJTE SE NA https://businessfriends.cz/produkt/firemni-linkedin-efektivne-31032021/

Více

REGISTRACE ZDE

REGISTRACE ZDE

Čas

(Středa) 14:00 - 18:00

Místo konání

ONLINE

Pořadatel

Business FriendsBusiness Friends s.r.o. Na Kodymce 25/14, Praha 6

Detaily virtuální události

X
X