CATCH PR & SOCIAL MEDIA IF YOU CAN aneb nemusíš být pilot, abys uletěl konkurenci

18srpen12:0018:00CATCH PR & SOCIAL MEDIA IF YOU CAN aneb nemusíš být pilot, abys uletěl konkurenci12:00 - 18:00 Smíchovská náplavka, Praha 5

Podrobnosti události

Záleží vám na tom, co si o vaší značce myslí vaši zákazníci? Potřebujete se odlišit od konkurence? Budujete brand? Využijte k tomu efektivně PR a sociální sítě.

 

Jděte na jistotu

 

Nemusíte si vymýšlet jako Frank Abagnale, abyste zaujali. Klíčem k úspěchu v PR a na sociálních sítích je vědět, co bude rezonovat s vašimi zákazníky. Každé médium i každá sociální síť jsou jiné. Naučte se, jak umíchat ten správný koktejl informací právě pro ně.

 

Ségry přes komunikaci

 

Komunikace přes média a sociální sítě toho mají hodně společného, jsou jako sestry, které se doplňují. Naučte se tyto nástroje propojit a vytěžovat na maximum. Získejte díky PR fanoušky vašich social médií a odkazujte přes socky na vaše výstupy v médiích. Zaujměte díky nim novináře. Podpořte šíření hodnot o vašem brandu v obou kanálech a získejte tak nové zákazníky.

 

WORKSHOPEM VÁS PROVEDOU ZLATA BIEDERMANNOVÁ A VERONIKA HONSOVÁ

 

Zlata Biedermannová, SeenMedia

Je hlavou i srdcem komunikační agentury SeenMedia. Vytváří mediální komunikaci menším i větším firmám i jednotlivcům. Patří mezi kreativní a strategické mozky, které s německou pečlivostí dotahují vše do konce a pro své klienty vymýšlí přesně to, po čem novináři touží. 

 

Původní profesí novinářka působila jako zprávařka a reportérka v rádiích Impuls, Frekvence 1, Evropa 2 i v Českém rozhlase. Moderovala Snídani s Novou a spolupracovala s publicistickým magazínem Víkend na Nově. Její rozhovory s osobnostmi této země jste mohli číst v časopise Xantypa.

 

Své 20leté novinářské a PR zkušenosti předává také na  svých pravidelných workshopech.

 

Veronika Honsová, Content Queen

Věnuje se obsahovému marketingu, do kterého promítá své téměř 20leté zkušenosti z vedoucích pozic v marketingu a v kreativní agentuře. Nyní na volné noze pod značkou Content Queen pomáhá firmám a živnostníkům s jejich komunikací na webu a sociálních sítích.

 

Vytváří obsahové strategie, pomáhá definovat značku ve spojitosti s motivací zákazníků, tvoří obsah na sociálních sítích a webový obsah. V neposlední řadě také školí na témata Jaký obsah dávat na sociální sítě, Budování značky na sociálních sítích, Copywriting, Tvorba webu apod.

 

 

Více o Veronice na www.contentqueen.cz.

Více

REGISTRACE ZDE

REGISTRACE ZDE