Networkingový brunch na téma logistika se speciálním hostem paní jednatelkou Šmídl s.r.o. Martinou Šmídlovou, varhanním koncertem a prohlídkou Zámeckého návrší Litomyšl

25listopad8:3013:00Networkingový brunch na téma logistika se speciálním hostem paní jednatelkou Šmídl s.r.o. Martinou Šmídlovou, varhanním koncertem a prohlídkou Zámeckého návrší Litomyšl8:30 - 13:00 Coworking Kočárovna, Jiráskova, Litomyšl

Podrobnosti události

Speciální host:

MVDr. Martina Šmídlová, jednatelka společnosti Šmídl Provozní Holding s.r.o., je dle žebříčku FORBES 83. nejvlivnější žena Česka. Vystudovala vysokou školu veterinární  v Brně, pracovala ve farmacii a logistika byla pouze záležitostí volného času. Postupně jí přirostla práce v dopravně-logistické firmě k srdci a dnes tomu je přes 20 let, co pro společnost, kterou založil její otec, pracuje.

Společnost Šmídl Provozní Holding s.r.o. je rodinná česká firma. My jsme v podnikatelském klubu Zámecké návrší Litomyšl a celé podnikatelské komunitě Business Friends velmi rádi, že paní Šmídlová si na nás ve svém zaneprázdněném diáři udělala čas a máme tu příležitost se osobně propojit formou řízené byznys snídaně a dozvědět se o paní Šmídlové, firmě Šmídl Provozní Holding s.r.o. a logistice více. 

PROGRAM:
od 8.00h příchod a občerstvení
od 8.30h představení účastníků
od 9.30h tématická přednáška a diskuze
od 10.00h přestávka, občerstvení, společná fotografie
od 10.15h networking, akce a areakce
od 10.45h pozvánky na další akce
od 11.00h občerstvení, fotoreportáž, konec části byznys brunch

Další doprovodný program:
od 11.30h prohlídka Zámeckého návrší a varhanní koncert
od 13.00h volný networking

CENA BYZNYS BRUNCH VČETNĚ 21% DPH:
členové Business Friends 550 Kč
nečlenové Business Friends 850 Kč

REGISTRACE ZDE

https://vzdelavacka.cz/Registrace.html

Po registraci se s Vámi spojíme a pošleme Vám oficiální pozvánku s platebním odkazem. Potvrďte prosím svou účast nejpozději do 23. 11. 2022. Poté Vám již nemůžeme garantovat místo na akci či uvedení Vašeho jména na seznamu účastníků. Vaše platba akce je po tomto termínu bez nároku na vrácení platby. Můžete však za sebe poslat náhradníka ze své společnosti.

Pro další informace napište na lucie@vzdelavacka.cz.

Za klub BF Litomyšl
Lucie Novotná

Více

Čas

(Pátek) 8:30 - 13:00

Místo konání

Zámecké návrší Litomyšl

Coworking Kočárovna, Jiráskova, Litomyšl