Jméno a příjmení: Mgr. Aleš Eppinger a Mgr. Irena Kolárová
Název společnosti: www.eak.legal
Pozice: společníci
Obor: Právo
Členství v klubu: Golfový business klub


 

Řekněte nám prosím, čím se Vaše společnost/firma zabývá a jaká je Vaše pozice?

Naše advokátní kancelář se zabývá právním poradenstvím téměř ve všech oblastech práva s výjimkou zastoupení v trestních řízeních. Právní služby poskytuje team téměř 10 právníků pod vedením zkušených advokátů Mgr. Ireny Kolárové a Mgr. Aleše Eppingera. Právní služby poskytujeme v českém, anglickém a německém jazyce

Kdo jsou Vaši typičtí zákazníci nebo jaké zákazníky právě hledáte?

Našimi typickými klienty jsou obchodní společnosti a podnikatelé, kterým radíme ve všech oblastech jejich podnikání a jsme často a rádi i jejich poradci v řešení businessových otázek a propojení na strategické partnery.

Co se Vám v poslední době povedlo? Jaké jsou Vaše úspěchy, na které jste pyšní?

Jsme pyšní na to, že se naše advokátní kancelář i v současné nelehké ekonomické, politické a společenské situaci velmi dynamicky rozvíjí, získává stále nové klienty a zajímavé zakázky. Ruku v ruce s tím dochází i k rozšiřování týmu našich právníků a jednotlivých odborných specializací naší kanceláře.

Máte nějaké životní krédo?

Jako progresivní kancelář stojící však na konzervativních základech vyznáváme základní zásadu, že bez práce nejsou koláče. Naše právní služby jsou založeny na poctivém přístupu ke každému klientovi a poskytnutí právní služby s maximální přidanou hodnotou.

Kontaktní údaje:

Mgr. Aleš Eppinger, eppinger@eak.legal, +420 602 311 562

Mgr. Irena Kolárová, kolarova@eak.legal, +420 724 993 990

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email