„Příroda dříve pomáhala uzdravovat, umí to i dnes,“ říká Katka Hanáková, majitelka ze společnosti Do přírody s Katkou.


Jméno a příjmení: Katka Hanáková
Název společnosti: Do přírody s Katkou
Pozice: Majitelka, lektorka kurzů, bylinkářka, výživový kouč
Obor: Zdravý životní styl, výživový koučink
Členství v klubu: Hvězdný klub Praha


Řekněte nám prosím, čím se Vaše společnost/firma zabývá a jaká je Vaše pozice?

Pořádám Zážitkové bylinkové kurzy v panenské přírodě, v Praze organizuji Večerní setkání s bylinkami a také Jedlé procházky s ochutnávkou. Celý rok nabízím bylinkové poradenství na míru, kde pracuji s českými bylinkami a produkty českých firem. V předstihu před vámi se snažím zorientovat v široké nabídce potravinových doplňků na českém trhu. Pečlivě vybírám ty nejúčinnější ze světa a doporučuji dál jako další kamínek do mozaiky zdraví.

Kdo jsou Vaši typičtí zákazníci nebo jaké zákazníky právě hledáte?

Nejčastěji ke mě chodí maminky, protože chtějí mít zdravé děti 🙂 Udělají pro to maximum, objednají čaj, vyzkouší kapičky, zajedou si na víkendový kurz, odpočinou si a nasbírají cenné rady pro výživu a rodinné stravování, kterým právě dobré zdraví začíná. Čím dál častěji jsou to i manažeři, majitelé firem, kteří nemají čas řešit, který konkrétní vitamín nebo produkt by jim zaručil výkonnost, soustředění a klidnou mysl. Ráda poradím všem, kdo tápou v tom, jak by jim mohla strava výrazně zlepšit zdraví a imunitu. A protože sama znám výhody pasivního příjmu v oblasti zdravé výživy, nabízím tuto možnost i všem, kdo by chtěl se mnou spolupracovat.

 

Co se Vám v poslední době povedlo? Jaké jsou Vaše úspěchy, na které jste pyšní?

Organizuji ročně 5 zážitkových víkendových kurzů, průměrně 4 další akce v Praze. Velký smysl mi dává, když vidím spokojené maminky, které můžou v klidu chodit do práce a za zábavou, protože jejich ratolesti jsou zdravé. Spolupracuji se spolkem V rovnováze, kde maminkám samoživitelkám dáváme možnost mít děti s opožděným vývojem zdravější, spokojenější. Také jsem lektorka ve spolku Záhony pro školky – protože platí: jsme to, co jíme. A je základ začít u těch nejmenší, aby věděli, kde jídlo “roste” a jak se o něj musí pečovat, aby bylo chutné.

Máte nějaké životní krédo?

Buďme na sebe hodní nejen o Vánocích.

Kontaktní údaje:
tel.: 605119972
e-mail: katka.hanakova.cz@gmail.com
Web: www.doprirodyskatkou.cz
FB: Katka Hanáková

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email