„Vzděláváním jsem posedlá,“ říká Denisa Švecová, majitelka z AldEkon.cz.

Jméno a příjmení: Denisa Švecová

Název společnosti: AldEkon vzdělávání 

Pozice: majitelka

Obor: vzdělávání

Členství v klubu: Dámský klub Olomouc a Odpolední klub Olomouc

Denisa Švecová je majitelkou firmy AldEkon, která se zabývá vzděláváním pro obchodníky a manažery, personalisty a účetní, vedením účetnictví malých a středně velkých firem a zpracovávání podnikatelských dotací. Oddělení vzdělávání pod jejím vedením tak dnes už vzdělává téměř všechny firmy v okrese Prostějov, a mnoho firmem z Olomouckého kraje, které mají touhu se dále zdokonalovat a pracovat na sobě. Dokáže poradit začínajícím podnikatelům, jak nastavit své podnikání. Nabízí poradenství k daňové optimalizaci. Vede mastermindové skupiny začínajících podnikatelek, používá techniku councilových kruhů. Rozebere s vámi vaše plány a pomůže vám najít směr. Je dlouholetou členkou podnikatelského klubu. Účastnila se projektu Moudré podnikání žen. Prošla výcvikem facilitátorů pod vedením Lenky Papadakisové – zakladatelky klubu Moudrého podnikání žen a majitelky firmy Expertis v Praze.

Řekněte nám prosím, čím se Vaše společnost/firma zabývá a jaká je Vaše pozice?

Hlavní činnost je účetnictví, to ale v klubu nepropaguji, u nás chce účtovat každý. Vedlejší činností firmy, ne které mi velice záleží, je vzdělávání a s tím potřebuji od vás trochu pomoct.  Vím, že právě tady v byznysovém klubu jsou lidé, pro které je vzdělávání důležitou součástí podnikání. Umíme na některá školení vyřídit i dotace.

Kdo jsou Vaši typičtí zákazníci nebo jaké zákazníky právě hledáte?

Jsou to hlavně firmy se zaměstnanci. Máme velice zajímavý výběr lektorů, sama jsem se každého školení účastnila a tím, jak už jsem přeškolená, mám vysoko posazenou laťku pro výběr lektorů. Jsme zároveň chráněná dílna, takže naše služby mohou využít tyto firmy jako náhradní plnění.

Co se Vám v poslední době povedlo? Jaké jsou Vaše úspěchy, na které jste pyšní?

Podařilo se mi nastartovat sérii zahraničních školení s názvem AldEkon na cestách, které lektoruji sama. Jedná se zpravidla o podnikatelské mastermindy v exotických zemích, jako je například Bali, Srí lanka, Thajsko.

Máte nějaké životní krédo?

Pozvednu profesi účetních na úroveň právníků.