„Cestování je pro mne celoživotní srdeční záležitostí,“ říká Andrea Uhrová, ředitelka Natouru.

Jméno a příjmení: Andrea Uhrová

Název společnosti: Natour spol. s r. o. (eurovikend.cz, Janáček Office)

Pozice: CEO

Obor: cestovní ruch, coworking a pořádání firemních akcí

Členství v klubu: 1. Business Club Brno 

Manažerka Odpoledního klubu Brno


Řekněte nám prosím, čím se Vaše společnost/firma zabývá a jaká je Vaše pozice?

Na trhu působíme již 27 let a už dávno jsme se rozhodli být atypickou cestovní kanceláří s celosvětovou působností. Specializujeme se na cestovní balíčky k letenkám (eurovíkendy, cesty na míru, firemní výjezdy).

Máte chuť zažít na cestách víc a podle vašich představ? Inspirujte se na www.eurovikend.cz nebo nám sdělte svoje přání nezávazně e-mailem na eurovikendy@natour.cz. Naplánujeme vám cestu do detailu a ušetříme spoustu času i starostí. Pomůžeme vám zorientovat se v džungli leteckých spojení, nástrahách aerolinek (kufry, poplatky za odbavení, seating), hotelů a dalších cestovních služeb.

Kdo jsou Vaši typičtí zákazníci nebo jaké zákazníky právě hledáte?

Pomáháme firmám a individuálním cestujícím se zajištěním zahraničních cest, tvoříme jim cestovatelské balíčky na míru k letenkám (hotel, pronájem aut, travel cards, transfery, vstupenky, pojištění vč. Covidu…). Neustále se přizpůsobujeme novým trendům v cestovním ruchu, a tak naši zákazníci stále vidí přidanou hodnotu Natouru při plánování a realizaci soukromých či služebních cest.

Staráme se o klienty jako by byli rodina a vždy jim poskytneme pomocnou ruku na cesty. U nás je zájezd/pracovní cesta vždycky originálem, každý klient má absolutní svobodu termínu a flexibilitu rozsahu služeb, nejvíce záleží na jeho představě a rozpočtu, limituje jej pouze letecké spojení a možnosti dané destinace.

Hledáme cestovatele, kteří ocení náš profesionální servis a chtějí mít svého osobního poradce (nebrouzdat hodiny po internetu, vkládat do portálů kreditní kartu s nejistým výsledkem).

Co se Vám v poslední době povedlo? Jaké jsou Vaše úspěchy, na které jste pyšní?

Ve vlastní budově na Rooseveltove naproti Janáčkovu divadlu jsme během půlroku vybudovali coworking jménem Janáček Office – plně servisovaný, technologicky avšak stylově vybavený prostor pro práci, schůzky, porady ve sklepní galerii či virtuální sídlo firmy. Prostory jsou na 2 patrech s letní zahrádkou pro max. 50 osob a umíme je připravit na vaše přání vč. Cateringu (snídaně, coffee breaky, rauty). Na www.janacekoffice.cz najdete online rezervační systém (sleva pro všechny členy BF celoročně 20% v posledním kroku rezervace před Dokončit si rozrolujte BF cenu). Pro členy BF je po snídani vždy hodina pro schůzky či na práci zdarma.

Uvítáme freelancery a podnikatelé, kteří ocení neveřejný kavárensko-kancelářský prostor v centru Brna s osobním servisem a parkováním hodinu zdarma.

Máte nějaké životní krédo?

Kolik jazyků umíš, tolikrát jsi člověkem. Kde je vůle, je i cesta.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email